Zrzeczenie się odpowiedzialności

Wyłączenie odpowiedzialności raynegolay

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji lub mają pytania dotyczące tego wyłączenia odpowiedzialności, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez formularz kontaktowy.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i służą jedynie jako ogólne źródło informacji. https://raynegolay.com/ nie gwarantuje kompletności, wiarygodności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania podejmowane w oparciu o informacje znajdujące się na tej stronie https://raynegolay.com/ podejmowane są na własne ryzyko. Moja strona nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody związane z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Na naszej stronie internetowej, można odwiedzić inne strony internetowe poprzez hiperłącza do tych zewnętrznych stron internetowych. Chociaż staramy się zapewnić tylko wysokiej jakości linki do użytecznych i etycznych stron internetowych, nie mamy kontroli nad treścią i charakterem tych stron. Te linki do innych stron internetowych nie oznacza, że zalecane jest, aby znaleźć wszystko na tych stronach. Właściciel strony i zawartość może się zmienić bez uprzedzenia, a może się zdarzyć, że zanim będziemy mieli możliwość usunięcia linku, który mógł stać się “błędem”.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej strony internetowej, inne strony internetowe mogą mieć różne polityki prywatności i warunki, które są poza naszą kontrolą. Przed podjęciem jakiejkolwiek działalności lub przesłaniem jakichkolwiek informacji, należy sprawdzić politykę prywatności tych stron i ich “Warunki korzystania z usługi”.

Zgódź się na warunki: Korzystając z naszej strony internetowej, akceptujesz nasze zrzeczenie się odpowiedzialności i zgadzasz się na jego warunki.