Co to jest SOA i jego egzamin P?


Egzamin SOA P – pytania i odpowiedzi

Co to jest SOA i egzamin P?

SOA, Towarzystwo Aktuariuszy w Stanach Zjednoczonych (Society of Actuaries, określane jako SOA) jest międzynarodową reprezentatywną i autorytatywną organizacją o dużej skali i dużej liczbie aktuariuszy. Została założona w 1889 roku. SOA jest globalną instytucją edukacyjną i badawczą aktuarialną. Rozwinęła się w profesjonalne stowarzyszenie aktuarialne na świecie, dostarczając doskonałych aktuariuszy na całym świecie i przyznając świadectwa kwalifikacji.

Egzamin P to podstawowy dokument egzaminacyjny w linku do egzaminu SOA, który jest teorią prawdopodobieństwa reprezentującą P. Należy zauważyć, że nie tylko ci, którzy studiują aktuarialne nauki mogą przystąpić do testu, o ile spełniają wymagania, każdy ze wszystkich różne ścieżki życia mogą ubiegać się o test.

Warunkiem przystąpienia do egzaminu P jest nie tylko posiadanie solidnych podstaw z teorii prawdopodobieństwa, ale także złożenie wniosku o konto SOA.

Krok 1: Wejdź na oficjalną stronę internetową

Krok 2: Wybierz „Utwórz konto”

Krok 3: Wpisz swój adres e-mail Adres e-mail

Krok 4: Po wypełnieniu wszystkich pozycji w *, wybierz odpowiedni adres zamieszkania i typ adresu e-mail

Krok 5: Po wypełnieniu wniosku otrzymasz e-mail od SOA. W tej wiadomości e-mail znajduje się link, kliknij go

Krok 6 : Wybierz, czy jest coś, co chcesz subskrybować i prześlij to, aby rozpocząć logowanie.

Jest to w zasadzie proces ubiegania się o konto SOA.

Author: Ray Negolay

Raynegolay jest osobisty blog, który nagrać sposób, aby stać się aktuariuszem poprzez studiowanie i przejść przez egzaminów aktuarialnych z Society of Actuaries (SOA) raynegolay jest również blog, który udostępnia niektóre informacje na temat blogowania, Search Engine Optimization (SEO), Google AdSense zatwierdzenia dla początkujących. Dla egzaminów aktuarialnych udostępniania, będę dzielić się sposobami uczyłem się na egzamin SOA P i egzamin IFM z kilku wskazówek i sztuczek podczas egzaminu, aby uniknąć niepowodzenia w klasie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *